Dernek Duyuruları
  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Dernek Duyuruları
  • Yeni MISAD Yönetim Kurulu!
Yeni MISAD Yönetim Kurulu!

27 Mayıs 2016 tarihinde gerçekleştirdiğimiz MISAD Genel Kurul Toplantısından çıkan sonuçlar sonrası belirlediğimiz yeni yönetimimiz aşağıdaki gibidir.

 

Koray YAVUZ

MISAD BAŞKANI

1973 yılında Ankara'da doğan Koray YAVUZ, orta ve lise öğrenimini Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Metalurji Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu.

Metalurji Mühendisleri Odası üyesi olan Koray YAVUZ, 2013 yılında İSO 29.Komite Başkanlığı'na seçilmiş olup aynı zamanda Organize Sanayi Geliştirme İhtisas Kurulu görevini de yerine getirmektedir.

2014 yılından itibaren, Metal Isıl İşlem Sanayiciler Derneği ( MISAD) Başkanlığı görevini sürdüren Koray YAVUZ ayrıca İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından da "Bilirkişi" olarak seçilmiştir.

Koray YAVUZ, ısıl işlem sektöründe faaliyet gösteren, İnsa Isıl İşlem Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’nde Genel Müdür, Alpha Isıl İşlem Sanayi ve Ticaret AŞ’ de Yönetim Kurulu Başkanı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Evli ve iki çocuk babası olan Koray YAVUZ, Almanca ve İngilizce bilmektedir.

 

Utku İNAN

BAŞKAN YARDIMCISI

1980 İstanbul’da doğan Utku İnan, 2001 yılında Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Aynı yıl İTÜ Fen Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisans eğitimine başladı ve 2005 yılında Yüksek Mühendis ünvanı aldı.

 

2002 yılından beri Tamçelik Isıl işlem’de farklı görevlerde çalışmakta olan Utku İnan, şu anda şirketin Genel Koordinatörü ayrıca Marmara Üniversitesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü’nde misafir öğretim görevlisi.

 

MISAD kurucu üyesi olan ve 2008 yılından bu yana yönetim kurulunda farklı görevler alan Utku İnan, İngilizce bilmektedir.  

 

Ergin AKYÜZ

GENEL SEKRETER

1983 Yılında Trabzon’da dünyaya gelen Ergin Akyüz, 2004 yılı Fırat Üniversitesi - Metalurji ve Malzeme Mühendisliği mezunu.

Sırasıyla TİSAŞ’ta  Isıl İşlem Müdürlüğü, AAA Aircraft’ta Proje Mühendisliği,  Montaj

Akademi Metalurji’de  Teknik Müdür, Böhler-Uddeholm Türkiye- Böhler Takım Çelikleri’nde Teknik Müdürlük ve Kurtoğlu Alüminyum – Ekstrüzyon’da Üretim Müdürlüğü yapan  Ergin Akyüz şu sıralar HEF Group Türkiye’de Genel Müdür konumundadır ve İngilizce bilmektedir.

 

 

Gökhan LALE

SAYMAN

2001 Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi elektrik bölümü mezunu olan Gökhan LALE, 2004 yılına kadar fırın imalatı yapan bir firmada OTOMASYON BÖLÜM MÜDÜRÜ olarak görev yaptı.

Gökhan LALE 2005 yılından itibaren 3E Endüstriyel Mühendislik firmasında GENEL MÜDÜR olarak kontrol sistemleri ve yazılımları konusunda uzman 11 kişilik kadrolarıyla çalışma hayatına devam etmektedir, İngilizce bilmektedir.

 

Gürkan GENÇLER

ÜYE

1968 doğumlu olan Gürkan Gençler, TED Ankara Koleji ve ardından Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümü mezunudur. 1988-1993 yılları arasında Döksan Döküm Sanayii A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır.

6 yıldır Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER) Yönetim Kurulu Üyeliği ve 3 yıldır Endeavor Danışma Kurulu üyeliği yapmaktadır.

Beyaz Filo, Beyaz Sistem, Flap Kongre ve Döksan Isıl işlem Şirketlerinin kurucu ortağı olup, otomotiv, turizm ve sanayi alanlarında görev ifa etmektedir.

Beyaz Filo A.Ş., Beyaz Operasyonel Oto Kiralama A.Ş. ve Döksan Isıl İşlem A.Ş. şirketlerinde yönetim kurulu başkanlıklarının yanı sıra,  Flap Kongre Toplantı Hizmetleri Otomotiv Turizm A.Ş., Beyaz Sistem A.Ş., Turinvest Turizm Yatırımları ve İşletme A.Ş. ve Flap Turizm Hizmetleri A.Ş.’de yönetim kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. İngilizce bilmektedir.

 

Cihan BALABAN

ÜYE

1981 İstanbul doğumlu olan Cihan BALABAN, evli ve 1 çocuk babası.

2002 yılı Sakarya Üniversitesi  Mühendislik Fakültesi, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği mezunu olan Cihan BALABAN, 2002-2005 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Kimya-Metalurji Fakültesi, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği’nde Yüksek Lisans yaptı. 2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Kimya-Metalurji Fakültesi, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği’nde başladığı doktora eğitimi ise devam ediyor…

Yıldız Teknik Üniversitesi KMF / Metalurji ve Malzeme Mühendisliği’nde Araştırma Görevlisi olarak çalışma hayatına başlayan Cihan BALABAN, Petrofer Endüstriyel Yağlar A.Ş.’de Satış Mühendisi ve Sistem Teknik Sanayi Fırınları A.Ş.’de Satış Mühendisi olarak görev aldı. 20011 yılından itibaren Sarvion Endüstriyel Malzeme ve Mühendislik A.Ş.’de Genel Koordinatör olarak çalışma hayatına devam etmektedir.

Bunun yanı sıra, 2005 yılında Endüstriyel Fırınlar ve Refrakterler Sempozyumu - Sakarya, Sempozyum Yürütme Kurulu Üyeliği ve 2006-2007’de Metalurji Mühendisleri Odası Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı.

İngilizce bilmektedir.

 

Soner YILMAZ

ÜYE

1980 yılında Elazığ’da doğan Soner YILMAZ, ilk ve orta öğrenimini Elâzığ’da tamamladı daha sonra Erzincan Fen Lisesi’nde ve Ataköy Cumhuriyet Lisesinde okudu. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladı.

Üniversite’den itibaren aktif olarak çalışma hayatına başlayan Soner YILMAZ, İngiltere’de 2 yıl İngilizce ve akademik İngilizce eğitimleri aldı.

2007 yılında Termosan Isıl işlem San. Tic. A.Ş. de Üretim Planlama ve Lojistik Sorumlusu olarak çalışmaya başladı.  Sırasıyla Satın Alma, Planlama ve Kalite Güvence bölümlerinde çalıştı. Kalite Güvence sorumlusu olarak gerekli sertifika ve eğitimleri aldı. Proje yönetimi ve Finans konularında çeşitli çalışmalarda yer aldı. Buradaki Planlama ve Satın Alma Müdürü görevini sürdürmektedir.

Termosan Isıl İşlem San. Ve Tic. A.Ş. ortaklarından olan Soner YILMAZ, İngilizce bilmektedir.

BENZER İÇERİKLER