• Ana Sayfa
  • Haberler
  • İSO Covid-19 Mücadele Standardı Makine, Aksam, Metal Eşya ve Ana Metaller Sanayii Eğitim
İSO Covid-19 Mücadele Standardı Makine, Aksam, Metal Eşya ve Ana Metaller Sanayii Eğitim

"İSO Covid-19 Özelinde Salgın Hastalıklarla Mücadele Standardı" çalışması kapsamında, Makine, Aksam, Metal Eşya ve Ana Metaller Sanayiindeki firmalarımıza özel olarak 17 Temmuz Cuma günü saat 15:00'de "İSO Covid-19 Mücadele Standardı Makine, Aksam, Metal Eşya ve Ana Metaller Sanayii Web Eğitimi" gerçekleştirilecektir.

İSO Covid-19 Mücadele Standardı Makine, Aksam, Metal Eşya ve Ana Metaller Sanayii Web Eğitimi, 17 Temmuz Cuma, Saat 15:00-17:00 


Eğitime katılım ücretsizdir.

Covid-19 ile mücadelede işyerlerinde sağlıklı çalışma ortamlarının oluşturulmasına yönelik sistem ve standart gereksiniminden yola çıkarak, Odamız tarafından "İSO Covid-19 Özelinde Salgın Hastalıklarla Mücadele Standardı" çalışması gerçekleştirilmiştir. 
Çalışmanın en kritik aşaması olan işyerlerinin alması gereken önlemler çok kapsamlı şekilde "İSO Covid-19 Standardı El Kitabı" adıyla hazırlanarak Odamızın web sayfasında (www.iso.org.tr/covid-19-standardi) firmalarımızın istifadesine sunulmuştur. 
Çalışma kapsamında bir çalışanın evinden işyerine ulaşması, işyerinde geçirdiği süre ve işyerinden tekrar evine ulaşımına dair her aşamada gerek işyeri gerekse çalışanlar tarafından yapılması gerekenler çok detaylı bir şekilde ve bilimsel veriler ışığında ortaya konmaktadır.
Covid-19 ve diğer salgın hastalıklar açısından işyerlerinin üretime devam etmelerini sağlayacak önlemlerin ele alınacağı ve el kitabında yer alan önlem ve uygulamaların bir üretim tesisinde nasıl hayata geçirilebileceğinin anlatılacağı bir eğitim gerçekleştirilecektir.
Covid-19 ile mücadele toplu davranış değişikliği gerektirdiğinden, söz konusu eğitime firmadan en yüksek katılım eğitimin verimini artıracak, Covid-19 ile mücadelede başarı sağlanmasına katkı sağlayacaktır. 
Makine, Aksam, Metal Eşya ve Ana Metaller Sanayiindeki firmalarımıza özel olarak 17 Temmuz Cuma günü saat 15:00'de "İSO Covid-19 Mücadele Standardı Makine, Aksam, Metal Eşya ve Ana Metaller Sanayii Web Eğitimi" gerçekleştirilecektir.
Katılmak isteyen üyelerimizin seminer sistemimizden (CVEN1120 kodlu web semineri) kayıt olması gerekmektedir. Web seminer linki, kayıtlı eposta adreslerine daha sonra iletilecektir.
İletişim: 0212 252 29 00 / 151 - 152

BENZER İÇERİKLER