• Ana Sayfa
  • Haberler
  • MISAD, dev organizasyon için start verdi
MISAD, dev organizasyon için start verdi

Haber: 4. Uluslararası Akdeniz Isıl İşlem ve Yüzey Mühendisliği Konferansı, Metal Isıl İşlem Sanayicileri Derneği (MISAD) ile TMMOB Metalurji ve Malzeme Mühendisleri Odası METEM organizasyonu çerçevesinde Haziran 2020'de Istanbul’da gerçekleşecek. Konferans ile ilgili çalışmalara uzun bir süre önce başlayan MISAD, konferansın ilk yürütme kurulu toplantısını düzenledi. İstanbul Sanayi Odası'nın yerleşkesinde ve daha önceki etkinliklerde olduğu gibi IFHTSE ( Uluslararası Isıl İşlem ve Yüzey Mühendisliği Federasyonu) ile birlikte MISAD ve METEM tarafından organize edilecek konferansa çok fazla katılım bekleniyor.

 

SEKTÖRÜN TÜM BİLEŞENLERİ BULUŞACAK

Konferans ile ilgili yürütülen çalışmalar hakkında bilgi veren MISAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sabahattin Özen, "Birinci duyurunun çalışması tamamlandı. Duyuruların yayınlanması, web sitesinin açılması ve yapılacak diğer çalışmaların neler olacağını kapsayan bir toplantı gerçekleştirdik" diye konuştu.

Şu ana kadar ana sponsor Ipsen Corporate dahil toplam 19 sponsorluğun alındığı bilgisini veren Özen, "4. Uluslararası Akdeniz Isıl İşlem ve Yüzey Mühendisliği Konferansı, dernek çatısı altında yürütülen en büyük organizasyon. MISAD olarak IFHTSE üyesiyiz ve bu etkinlik sektör için çok önemli bir organizasyon olacak. Sektörümüzün tüm bileşenleri bir araya gelecek" diye konuştu.

3. Uluslararası Akdeniz Isıl İşlem ve Yüzey Mühendisliği Konferansı'nın 2016 yılında Slovenya'da gerçekleştiği bilgisini de veren Özen, "Konferans İSO’nun desteğiyle İstanbul Odakule’de düzenlenecek. Danışma Kurulu ile Bilim Kurulu'nun destekleriyle yurt içi ve yurt dışından yaklaşık 100 delege bekliyoruz. Isıl işlemin tüm alt dalları konferansın konusu olacak" diye konuştu.

Tüm bilgiler için;

http://mchtse2020.com/default.asp

 

BENZER İÇERİKLER