• Ana Sayfa
  • Haberler
  • MISAD üyeleri Petrofer Semineri’nde bir araya geldi
MISAD üyeleri Petrofer Semineri’nde bir araya geldi

MISAD- Metal Isıl İşlem Sanayicileri Derneği üyeleri, dünyaca tanınmış maden makine üreticileri tarafından onaylı endüstriyel yağları ve gresleri ile maden sektörüne hizmet sunan Petrofer Endüstriyel Yağlar Sanayi ve Ticaret AŞ’nin İzmir’de düzenlemiş olduğu seminerde bir araya geldi.

Sektör ile alakalı gelişmelerin ele alındığı seminere MISAD üyelerinin geniş bir kadro ile katılım göstermeleri dikkat çekti. MISAD adına açıklama yapan Dernek Başkanı Koray YAVUZ, “Metal ısıl işlem sanayicilerinin bir araya gelip dernekleşmeye gitmesi oldukça anlamlı. Bunun ne denli anlamlı olduğunu bugün İzmir’de bir kere daha gördük. Dernek üyelerimiz Petrofer Semineri’ne yoğun ilgi gösterdi. Bu ilginin ve bir araya gelmenin sektörümüzle alakalı gelişmeleri takip etme ve olası sorunlara çözüm bulma noktasında önem arz ettiğini düşünüyorum. MISAD bundan sonra sektörle ilgili tüm seminer ve etkinliklere bugün burada olduğu gibi güçlü katılım sağlayacaktır.” Şeklinde konuştu.

Sektörle alakalı iç ve dış pazardaki gelişmeler, sorunlar ve iş güvenliği gibi konuların ele alındığı seminere, sektörle alakalı firmaların ilgisi yoğundu. 

BENZER İÇERİKLER