Genel Haberler
  • Ana Sayfa
  • Haberler
  • Genel Haberler
  • Çalışma komisyonları kuruldu,
    katılım için son tarih: 15 Haziran
Çalışma komisyonları kuruldu,
katılım için son tarih: 15 Haziran

MISAD'ın 6. Olağan Genel Kurulu'nda üyelerinin seçimleriyle oluşan yeni yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi. Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan MISAD Başkanı Koray Yavuz, "Çalışma komisyonlarımız kuruldu ve yürütmelerine yönetim kurulu üyelerimiz atandı. Yeni dönem çalışmalarının daha verimli ve aktif geçebilmesi için tüm üyelerimizin sağlayacağı katılım çok önemli" diye konuştu. 

Oluşturulan çalışma guruplarında ortak amaç etrafında toplanmanın ve birlikte hareket etmenin önemli olduğuna dikkat çeken Yavuz, "Üyelerimizin de bu çalışma gruplarında yer alması ile gücümüze güç katacağımıza eminim. Bu bağlamda sizleri de katkıda bulunmak istediğiniz en az bir çalışma grubunda yer almanız için davet ediyorum" dedi. 

SON GÜN 15 HAZİRAN
Bu çerçevede, üyeler görev almak istediği çalışma gruplarının adını veya numarasını 15 Haziran 2018 Cuma günü akşamına kadar misad@misad.org.tr adresine gönderebilir. 

MISAD ÇALIŞMA GRUPLARI
1-Tüzük, Kanunlar ve Teşvikler Komisyonu - Abdullah Akalın 2-Meslek Liseleri, Üniversiteler ve Odalarla İlişkiler Komisyonu  - Melih Yüksel 3-Eğitim Komisyonu - Melih Yüksel 4-Teknik Gezi Komisyonu - Koray Yavuz 5-Yayın, fuar ve seminer Komisyonu - Hasan Yücel Yılmaz

BENZER İÇERİKLER