General News
  • Home Page
  • News
  • General News
  • Koray Yavuz'a İSO'da yeni görev!
Koray Yavuz'a İSO'da yeni görev!

Metal Isıl İşlem Sanayiciler Derneği (MISAD) Başkanı Koray Yavuz, İSO 45. Grup Metal Şekillendirme, Isıl İşlem ve Kaplama Sanayii Komitesi Başkanı ve Meclis Üyesi seçildi. Yavuz, İSO'nun 2018-2022 döneminde görev yapacak. 

 

4 YILDIR MISAD BAŞKANI

1973 yılında Ankara'da doğan Koray Yavuz, orta ve lise öğrenimini Cağaloğlu Anadolu Lisesi'nde tamamladıktan sonra, İstanbul Üniversitesi Metalürji Mühendisliği Bölümü'nden mezun oldu. Bilgi Üniversitesi'nde MBA İşletme Yönetimi Yüksek Lisansı yapan Metalürji Mühendisleri Odası üyesi olan Yavuz, Organize Sanayi Geliştirme İhtisas Kurulu görevini de sürdürüyor. 

 

Isıl işlem sektöründe faaliyet gösteren İnsa Isıl İşlem Sanayi'de Genel Müdür'lük görevini yürüten Yavuz, Alpha Isıl İşlem Sanayi'de ise Yönetim Kurulu Başkanı konumunda bulunuyor.  2014 yılından bu yana MISAD Başkanlığı görevini de sürdüren Yavuz, İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından da "Bilirkişi" seçildi. 

 

2500 KİŞİ SANDIĞA GİTTİ

İSO'nun Meslek Komiteleri ve Meclis Üyeleri seçimine 2.500'e yakın sanayici sandık başına gitti. Seçimlerde, 295 Meslek Komitesi üyesi ve 120 Meclis Üyesi belirlendi.

SIMILAR CONTENTS